KIP projektet





 

Donorhitliste for 2019

navnAntal materialerAntal personer
DDD Indtastere1524471
Else Mikkelsen98456542
Ena Eiberg23294843
Hans Nielsen9269794
Verner Møller Jensen 37266115
Finn Løgager7226696
Randi Sørensen16208437
Bente Kristine Nørgaard6188588
Jens Karl Rasmussen16151199
Flemming Victor Andersen (DFS)411496610
Henry Ammitzbøll121491511
Niels Aage Christian Nørgaard191402212
Stine Sønderby Larsen11354313
Karen Lis Andersen2975614
Vivi Severin Mortensen1855415
Agnes Sitkeine Szira17747416
Eric Lolk Christensen10622917
AGGSH (Ute Boock)2568218
Ane Margrethe Willi Østerberg4552419
Elisabeth Marklund Mogensen10503020
Henrik Andresen5458821
Flemming Kristiansen6408822
Henning Bech Johansen2393223
Hannah Aabech5382224
Karl Pedersen18351025
Erling Fagerberg7348526
Bente Reimer Larsen5236427
Erik Møller Svendsen2235928
Hans-Henrik Husen8220629
Hans Evald Sigvardsen15217330
Nelle Søndermand3208731
Susanne Andersen6193832
Søren Baumgarten17190333
Marie Brinch (DFS)1181034
Birthe Jensen1177935
Lise Vinberg Smidth (DFS)6169936
Arne Møhler2163437
Bodil Aavad Jacobsen2152438
Troels Jørgensen1147239
Frank Andersen1128040
Winnie Rechenback Nielsen3127841
Bente Jessen2127742
Inge Astrup (DFS)1118043
Peter Michael Boesen2112944
Lene Thomsen (DFS)2109845
Teddy Ole Andreassen (DFS)1108846
John Gregers Hvidkjær1999147
Helga Fabricius Thomsen192948
Elisabeth Sofie Dahl190149
Bent Erik Christiansen183450
Jan Hedegaard Skov177351
Mikael Jensen174752
Margit Madsen274253
Kathrine Marie Schnell473954
Jørgen Larsen172855
Rikke Fjordbak Ravn165356
Bent Rønnenfelt264257
Billy Sørensen156458
Inge Kristensen (DIS)256059
Jørgen Harring Kristensen152860
Karen Grethe Hansen150861
Bente Pedersen (DFS)445962
Karen Christiane Hansen140763
Methea Christine Hedegaard136064
Inga Pedersen131365
Jytte Larsen131266
Lene Søby (DFS)128067
Hanne Elsebeth Gøtzsche123168
Kirsten Christiansen122469
Kirsten Visby (DFS)114070
Finn Bo Jørgensen (DFS)110771
Louise Ludvigsen18572
Inge Kristensen17873
Janne Søndergaard (DFS)16274
Dagmar Thorisdottir (DFS)11175

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 5/8-2019 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger