KIP projektet





 

Donorhitliste for 2019

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen64288541
Hans Nielsen3238452
Finn Løgager3191193
Ena Eiberg20170824
Verner Møller Jensen 29168035
Bente Kristine Nørgaard2162986
Jens Karl Rasmussen14137797
Stine Sønderby Larsen1135438
Randi Sørensen10110009
Flemming Victor Andersen (DFS)371094510
Vivi Severin Mortensen1855411
Niels Aage Christian Nørgaard8849712
AGGSH (Ute Boock)2568213
Henry Ammitzbøll5416614
Henning Bech Johansen2393215
Elisabeth Marklund Mogensen9374316
Eric Lolk Christensen5370017
Ane Margrethe Willi Østerberg2318718
Karl Pedersen17290919
Agnes Sitkeine Szira7283220
Erling Fagerberg5241321
Bente Reimer Larsen5236422
Erik Møller Svendsen2235923
Hannah Aabech3229824
Nelle Søndermand3208725
Flemming Kristiansen3204726
Hans Evald Sigvardsen13197227
Susanne Andersen6193828
Henrik Andresen2192329
Birthe Jensen1177930
Lise Vinberg Smidth (DFS)6169931
Søren Baumgarten16164332
Bodil Aavad Jacobsen2152433
Troels Jørgensen1147234
Frank Andersen1128035
Inge Astrup (DFS)1118036
Peter Michael Boesen2112937
John Gregers Hvidkjær1793138
Helga Fabricius Thomsen192939
Elisabeth Sofie Dahl190140
Jan Hedegaard Skov177341
Mikael Jensen174742
Jørgen Larsen172843
Lene Thomsen (DFS)171044
Hans-Henrik Husen370345
Bente Jessen169646
Bent Rønnenfelt264247
Billy Sørensen156448
Inge Kristensen (DIS)256049
Margit Madsen153250
Winnie Rechenback Nielsen152951
Karen Grethe Hansen150852
Karen Christiane Hansen140753
Kathrine Marie Schnell336954
Methea Christine Hedegaard136055
Inga Pedersen131356
Jytte Larsen131257
Lene Søby (DFS)128058
Hanne Elsebeth Gøtzsche123159
Kirsten Christiansen122460
Bente Pedersen (DFS)311161
Finn Bo Jørgensen (DFS)110762
Louise Ludvigsen18563
Janne Søndergaard (DFS)16264
Dagmar Thorisdottir (DFS)11165

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 15/5-2019 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger