KIP projektet





 

Donorhitliste for 2019

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen119624781
DDD Indtastere1524472
Verner Møller Jensen 53415853
Ena Eiberg33390984
Randi Sørensen27337505
Hans Nielsen16312696
Bente Kristine Nørgaard14255497
Henry Ammitzbøll24234388
Finn Løgager7226699
Niels Aage Christian Nørgaard262252710
Flemming Victor Andersen (DFS)482223011
Jens Karl Rasmussen161511912
Agnes Sitkeine Szira301403513
Stine Sønderby Larsen11354314
Eric Lolk Christensen131260315
Karen Lis Andersen31252816
Henrik Andresen11888017
Lise Marie Sørensen17883718
Vivi Severin Mortensen1855419
AGGSH (Ute Boock)4848020
Ane Margrethe Willi Østerberg9791021
Karl Pedersen26610122
Elisabeth Marklund Mogensen11557223
Susanne Andersen9541924
Hannah Aabech7482025
Hans-Henrik Husen11470426
Flemming Kristiansen6408827
Erling Fagerberg8399728
Henning Bech Johansen2393229
AGGSH-VZ-AG1386230
Bente Reimer Larsen8345131
Hans Evald Sigvardsen22328532
Erik Møller Svendsen3320433
Arne Møhler3233634
Bodil Aavad Jacobsen4221635
Nelle Søndermand3208736
Tonny Fiev´┐Ż Pedersen3202737
Lene Thomsen (DFS)3199038
Karen Grethe Hansen2195939
Søren Baumgarten17190340
Winnie Rechenback Nielsen5182341
Marie Brinch (DFS)1181042
Ib Normann Borum1180943
Birthe Jensen1177944
Poul F. Andersen1176545
Lise Vinberg Smidth (DFS)6169946
Frank Andersen2162047
Kathrine Marie Schnell5160148
Troels Jørgensen1147249
Bente Jessen2127750
Inge Astrup (DFS)1118051
Peter Michael Boesen2112952
Elisabeth Nicolajsen2109453
Bente Pedersen (DFS)12108854
Teddy Ole Andreassen (DFS)1108855
Vagn Berg (DFS)1101756
AGGSH (Andrea Herrmann)1100457
John Gregers Hvidkjær1999158
Lene Posselt198259
Helga Fabricius Thomsen192960
Elisabeth Sofie Dahl190161
Charlotte Pedersen (DFS)289162
Bent Erik Christiansen183463
Bent Rønnenfelt379764
Jan Hedegaard Skov177365
Louise Marie Rygaard177366
Mikael Jensen174767
Margit Madsen274268
Jørgen Larsen172869
Rikke Fjordbak Ravn165370
Billy Sørensen156471
Inge Kristensen (DIS)256072
Jørgen Harring Kristensen152873
Inga Pedersen251274
Katrine Tovgaard-Olsen450675
Jytte Larsen249876
Karen Christiane Hansen140777
Methea Christine Hedegaard136078
Kirsten Christiansen233979
Lene Søby (DFS)128080
Leif Bigler123281
Hanne Elsebeth Gøtzsche123182
Kirsten Visby (DFS)114083
Finn Bo Jørgensen (DFS)110784
Louise Ludvigsen18585
Inge Kristensen17886
Janne Søndergaard (DFS)16287
Sune Porse Carlsen15088
Dagmar Thorisdottir (DFS)11189

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 2/12-2019 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger